O zespole

Skąd się wziął zespół Garden Noise? Garden Noise wziął się ze go site spotkania i pytania. A działa w wyniku konsekwencji i dla click przyjemności.

Spotkanie

Spotkanie klasowe po latach. Co roku odbywa się takich wiele. Typowe pogaduchy starych kumpli, śmiechotwórcze wspomnienia sprzed lat, budzące sentymenty nawet w największym twardzelu. Wśród nich wspomnienie barwnej, rockandrollowej przygody — zespołu, który stworzyliśmy w szkolnych czasach. Choć nie odnieśliśmy sukcesów i pewnie nikt o nas nie pamięta, zabawa w rockowe granie była czasem szalonego i barwnego życia, jakże innego od otaczającego nas wtedy ponuractwa dogorywającego w Polsce komunizmu.

Pytanie

Gdzieś i kiedyś w czasoprzestrzeni klasowego spotkania:

— A może byśmy tak pograli, jak kiedyś? — zapytał gitarzysta Bogdan (Bugi).

— Jasne, oszyyywiście, świetny pomysł, gramy, koooniecznie! — natychmiastowa reakcja perkusisty Bogdana (Bąka) i basisty Romka (Romano).

Znacie te deklaracje i obietnice składane w połowie drugiej (albo po prostu: kolejnej) flaszki, w trakcie wspominkowego, koleżeńskiego spotkania? Znacie, wszyscy znamy. Żeby obietnice się spełniły, potrzebna jest konsekwencja.

Konsekwencja

Trzy miesiące po spotkaniu zadzwonił telefon. Po drugiej stronie Bugi:

No to kiedy gramy? Bąku powiedział, że u niego na gardenie można, perkusja stoi — słowo się rzekło, pierwsze spotkanie ustalone. Wkrótce spotkaliśmy się na gardenie — w przesympatycznym domku na ogródku Bąka. I tak końcem zimy 2012 roku zaczęło się nasze hałasowanie…, znaczy granie na bąkowym gardenie.

Przyjemność

Żaden z nas nie jest wykształconym muzykiem. Żaden z nas nie jest powalającym muzycznym talentem. Ale każdy z nas ma dobry muzyczny gust ukształtowany rockową muzyką lat 80-tych, każdy z nas naprawdę lubi grać na swoim instrumencie, każdy z nas naprawdę stara się to robić dobrze. No i lubimy razem grać, a każda próba to spotkanie muzyczno-towarzyskie. Tak narodziła się przyjemność, przyjemność z muzykowania. Dzięki spotkaniu, follow url pytaniu, http://www.lakecharlesclinicaltrials.com/research-paper-on-frederick-douglass/ konsekwencji możemy teraz grać dla własnej http://narm.web-flair.com/graduate-essay-service/ przyjemności. Mamy nadzieję, że również dla przyjemności tych, którzy zdecydują się nas posłuchać. Wkrótce na stronie pojawią się pierwsze próbki naszych utworów oraz informacje o naszych występach.

Garden Noise

Już nie gramy na gardenie, mamy inne lokum. Do niedawna jako zespół nie mieliśmy nazwy. Nie była nam potrzebna. Jednak bez nazwy ciężko funkcjonować, dlatego nazwaliśmy się Garden Noise, bo wszystko zaczęło się od głośnego hałasu na gardenie.

Gramy własną muzykę. Utwory są wypadkową fascynacji każdego z nas. Mimo odjazdów w różne dziwne muzyczne klimaty, rdzeniem naszego grania jest konkretne rockowe łojenie. Na razie instrumenalne. Czekamy na dołączenie do nas fajnego, rokowego wokalu.

Skład:

  • Gitara – Bogdan „Bugi”
  • Perkusja – Bogdan „Bąku”
  • Bas – Romek „Romano”
bm_skd_01 bp_sdk_01 rs_sdk_01

Фильчаков прокурор отзывыкупить кисть для растушевки недорогоpayperprofits отрицательные отзывы